Zamknij

Pracownik Magazynu

image description

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: PM/KWr/HLE

  • Obowiązki:

    • wykonywanie czynności magazynowych
    • przeładunek i kompletacja towarów
    • porządkowanie przestrzeni magazynowej
  • Wymagania:

    • wytrzymałość fizyczna
    • odpowiedzialność za powierzone obowiązki
    • chęć i zaangażowanie do pracy
    • uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)
  • Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • 2 zmianowy system pracy
    • umowę zlecenie zawartą w InterKadra Sp. z o.o.

Oferta ważna od 2014-08-25 13:44:16 do 2014-09-01 13:44:16 Oferta ważna jeszcze przez 2 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Podobne ofert pracy

11-06-2012

Kasjer Główny Głogów

Głogów - Oferta specjalna
Nowe 11-06-2012

Kasjer Główny Kłodzko

Kłodzko - Oferta specjalna

Personel kasowy w Bolesławcu

Bolesławiec - Oferta specjalna

Kasjer Główny Legnica

Legnica - Oferta specjalna
Nowe 2014-08-26 13:00:24

Kasjer/Sprzedawca Zgorzelec

Zgorzelec
2014-08-20 10:37:16

Pracownik Produkcji Jelcz

Jelcz-Laskowice
2014-08-20 10:38:16

Operator Wózka Widłowego

2014-08-17 10:05:04

Praktykant/ka ds. Rekrutacji (praktyka bezpłatna)

Wrocław